Безперебійна робота Dental Help UA: надійна підтримка партнерів на всіх етпах роботи

Благодійний фонд Dental Help UA розвивається за підтримки неймовірних людей, команд, компаній. 

Ми вдячні кожному, хто долучився до фонду: техінчно, фінансово, науково. 
Величезний пласт роботи лежить на наших лікарях-стоматологах, лабораторіях, працівниках фонду. Але є ті, про кого ми хочемо розказати окремо та ПОДЯКУВАТИ.  

Знайомтеся, далі наші партнери, які підтримують та надихають. 

WHITE — ексклюзивний дистриб’ютор імплантатів Straumann group, а багато працівників команди на волонтерських засадах залучені до активної роботи у фонді. Крім того, компанія надає інформаційну підтримку проєкту, організовує благодійні заходи, кошти з яких спрямовує у фонд.

Cliniccards — реалізація проєкта полягала у єднанні стоматологічної спільноти. Зробити це якісно нам допомогли партнери Cliniccards. Вони надали для лікарів фонду платформу, яка допомагає їм будувати плани лікування пацієнтів, відслідковувати прогрес. Також. завдяки цій платформі, лікарі отримали змогу колаборуватися з іншими лікарями для вирішення різноманітних клінічних ситуацій та кейсів.

Straumann group — партнер, який надав впевненості у роботі, підтримав Україну та наш фонд, передавши минулого року першу партію імплантатів та комплектуючих. Цього року Straumann group підтвердили надання нової партії імплантатів Straumann, а також підсилили роботу фонду, передавши додатково імплантати Neodent.

SoftSprint — ціла команда стоїть за створенням та розробкою нашого сайту, на який щодня додаються заявки від лікарів та пацієнтів. Сайт став містком, який допомагає нам залучати клініки та надавати допомогу Воїнам. Команда SoftSprint абсолютно безкоштовно розробила сайт з нуля. Зараз колеги продовжують технічно підтримувати його, оновлювати, та робити все, аби наша ініціатива тривала. Більше про розробку сайту нашого фонду можете дізнатися тут. 

International Team for Implantology (ITI) — міжнародна спільнота стоматологів з секціями по всьому світу, а також в Україні, підтримала фонд фінансово, передавши нам 50 000 євро. Завдяки їхньому донату, ми мали змогу підсилити фінансову складову в напрямку ортопедії. Крім того, ІТІ — це сильний інформаційний майданчик, який допомагає імплантологам дізнаватися про наш проєкт та долучатися до допомоги.

Сильні партнери є нашою підтримкою. Взагалі, робити будь-яку справу спільно завжди легше. Відповідно, ми отримуємо більше допомоги, а наші Воїни більше можливостей відновлювати усмішки. 

Дякуємо кожному!

Якщо б ви хотіли підтримати наш благодійний фонд, пишіть на нашу електронну пошту [email protected]