Українські стоматологи зібрали 1 млн гривень на відновлення усмішок захисникам


1 квітня 2023 року відбулася благодійна конференція «Стоматологія: складний вибір сьогодення», яка зібрала власників та СЕО провідних стоматологічних клінік з усієї України. На події були присутні стоматологи з Києва, Харкова, Львова, Херсону, Одеси та інших міст – усього понад 150 учасників. Зібрані на заході кошти – 1 000 000 гривень – пішли на рахунок
БФ Dental Help UA* та будуть спрямовані на стоматологічне відновлення нашим воїнам.


Більшість з присутніх на події вже майже рік активно сприяють реабілітації військових в рамках проекту «Поверни усмішку Герою» від Dental Help UA. На сьогодні до цієї благодійної ініціативи вже долучилися 230 клінік та 11 лабораторій з 27 міст України. Більше 700 військових отримали чи отримують якісне стоматологічне лікування. Імпланти для лікування надала компанія Straumann.

Своїми кейсами реабілітацій з учасниками ділилися лідери стоматологічної галузі: Лариса Дахно, Анатолій Токар, Руслан Ратушнй, Олександр Прикидько, Ігор Білоцерківський, Юрій Обухівський, Віорел Радукан, Влад Кушнірук, Сергій Грибовський. На запрошення взяти участь у конференції відгукнувся Віталій Дейнега, заступник Міністра оборони України, волонтер, громадський діяч, засновник благодійного фонду «Повернись живим». Модерував подію Артем Дубнов.

«Метою заходу було не лише зібрати кошти, а й також підняти важливі питання стоматологічного волонтерства, – прокоментувала Олена Полікарчик, засновниця БФ Dental Help UA. – Вже сьогодні ми бачимо ті виклики, з якими стоматологічна галузь зустрінеться найближчим часом. Де і як залучати кошти, аби покривати потреби у якісному лікуванні захисників, кількість яких лише зростатиме? Як стоматологічні клініки мають адаптуватися до особливих потреб воїнів з інвалідністю внаслідок втрати кінцівок? Як мотивувати команду і зберігати мотивацію власнику клініки, адже ми розуміємо, що війна – не спринт, а марафон тощо. Саме ці важливі питання нам потрібно підіймати за участі усіх учасників процесу: фахівців, військових, держави, партнерів.

Стоматологічне здоров‘я та посмішка є потужним додатковим джерелом сили для воїнів жити далі. Переконана, що сьогодні було зроблено дуже потужний крок у цьому напрямку».


Фото з події за посиланням – https://drive.google.com/drive/folders/10PhaQhdYwh08x1wXCiceQe0q9bapaJIM


Контакти для ЗМІ – Аліна Чиж, (067) 234-60-48


*Про БФ Dental Help UA

Початок роботи: травень 2022 року
Засновниця: Олена Полікарчик, CEO WHITE Dental Group, львівська компанія-дистриб’ютор стоматологічних товарів.

Місія проєкту: Ми хочемо, аби український воїн-захисник якнайшвидше повернувся до якісного життя. Саме тому Фонд прагне обʼєднати лікарську спільноту для допомоги українським воїнам безкоштовно відновити втрачене стоматологічне здоровʼя. Нам важливо, щоб наш захисник не шукав довгі шляхи і великі гроші, щоб отримати необхідне лікування. Важливо, щоб він знав: він захищає нас, а ми захищаємо його на стоматологічному фронті.

Завдяки ініціативі “Поверни усмішку Герою” українські стоматологи отримали змогу імплантувати військовослужбовцям зуби безкоштовно, а також надавати іншу стоматологічну допомогу. Відомий міжнародний виробник імплантатів Straumann вже надав безкоштовно матеріали з найвищим показником приживлення (5000 імплантів), а наукова спільнота ІТІ надає додаткове фінансування та клінічну підтримку хірургів зі всього світу.

Результати проєкту на березень 2023 року:

200+ стоматологічних клінік

11 лабораторій

27 міст по всій Україні

600 наших захисників проходять/пройшли лікування

Учасниками проєкту можуть стати військові, які були та є безпосередніми учасниками бойових дій з початку російського вторгнення та потребують стоматологічної імплантації.

Dental Help UA на постійній основі шукає партнерів – стоматологічні клініки – в усіх регіонах України. Для того, щоб долучитися до підтримки військових, лікарю необхідно заповнити заявку за посиланням dental-help.com.ua/apply.

Підтримати проєкт фінансово може кожен за реквізитами:

БО “БФ “Дентал Хелп Україні”

ЄДРПОУ 44721462

Призначення платежу «Благодійна допомога»

ГРИВНЯ

UA16334851000000002600718025

Посилання, де можна знайти інформацію про проект:

💡Сайт Dental Help UA https://dental-help.com.ua/
💡Наш Facebook https://www.facebook.com/UAdentalhelp
💡Наш Instagram https://www.instagram.com/dentalhelpua/
💡Наш Twitter https://twitter.com/ua_dental