БФ Dental Help UA компенсує лабораторіям вартість ортопедичних матеріалів для 500 Воїнів

Шановні стоматологи, клініки-волонтери, лабораторії!

Більше року ви є частиною великої справи – разом з нами відновлюєте стоматологічне здоров’я Воїнів. Безмежно дякуємо кожному лікарю, клініці та вашому персоналу за час, працю та експертизу.

Окремо хочемо подякувати зуботехнічним лабораторіям, які увесь цей час власним коштом закривали напрямок ортопедії, значення якої важко переоцінити в повному циклі стоматологічної реабілітації.

Розуміємо, що це виснажує. Тому маємо для вас гарну новину!

Ми залучали допомогу від партнерів та отримували фінансування через різні джерела. І сьогодні Dental Help UA має змогу компенсувати лабораторіям вартість ортопедичних матеріалів, яких буде достатньо для лікування 500 військових.

І це не все. 29 вересня у Львові пройшла грандіозна подія – Національний конгрес ІТІ. І з кожного проданого квитка 2000 гривень були спрямовані на благодійність. Зібрана сума зможе компенсувати лабораторіям вартість ортопедичних матеріалів для ще 150 Захисників.

Лікуючи Воїнів, ви знаєте, яке для них значення має здорова посмішка – це важливий трамплін до соціалізації після травм та повернення з фронту.

Вдячні, що ви з нами у цій гарній справі 💙💛