Фонд Dental Help UA оновлює критерії прийому заявок від Воїнів

Одразу до головного.

З 1 липня ми запроваджуємо нові критерії, за якими будуть визначатися військові для безкоштовної імплантації. Сьогодні наш підхід у фонді звучить так: лікуємо тих, кому зараз потрібно найбільше.

Інформацію про нові критерії розмістили на сайті у розділі “Пацієнтам”.

Ми вимушено робили паузу, аби Dental Help UA працював максимально ефективно.

Протягом року переконалися, для успішного функціонування фонду потрібно досить багато – як фінансово, так і технічно.

Потрібні імплантанти, супутні для них компоненти, надійні партнери, люди, команда, яка підтримує життєдіяльність фонду, мотивовані клініки-партнери.

Рік роботи з військовими показав, часто вони мають обмежений час на імплантацію і не мають часу на реабілітацію. Операція у ваших клініках і одразу на передову. Але там наші хлопці і дівчата можуть отримати ускладнення через відсутність гігієни, нормального харчування та інших факторів, які впливають на приживлення.

Маємо ще одну важливу новину від партнера  Straumann group ми отримали підтвердження про нову партію імплантатів та компонентів для безкоштовної реабілітації військових. Більш детальніше розкажемо наступного тижня є нові позиції та асортимент.

Ми хочемо подякувати лікарям-волонтерам за вашу експертизу, час, самовіддачу.

Спасибі нашим Героям, ви бороните країну та людей, а ми зі свого боку, і далі будемо робити все, аби повернути вам усмішки. 

У нас з вами попереду багато важливої роботи, тож йдемо далі.